Útulný byt v historické budově na Vinohradech

Útulný dvoupokojový byt v historické budově po velkých opravách. Byt se nachází v blízkosti stanice metra Jiřího z Poděbrad. Komfortní byt na Praze 2, Vinohrady, ideální pro rodinu 4 osob. Není to vzdálenost do centra města. Můžete pěšky (je to 12 minut chůze na Václavské náměstí), nebo je to rychlejší veřejnou dopravou. Nedaleko je zastávka tramvaje a stanice metra. V tomto bytě je vše pro pohodlné bydlení: kuchyň s potřebnými domácími spotřebiči a jídelním stolem, pračka, fén, televize, internet a další. Upozornění: bohužel, podle pravidel domu nemůžeme tento byt pronajmout pro mladé lidi.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá česká obytná oblast. Skutečná, nikoli turistická atmosféra města má vše: krásné budovy z 19. století, české hospody a restaurace, obyvatelé města, procházky v parcích se psy a dětmi spěchajícími do školy. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užít si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, takže se můžete dobře bavit se svou rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárnou je „Erhart’s Cukrárna“ – je to 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je pavilon Vinohradská tržnice, který byl postaven v roce 1903 a dnes slouží jako obchodní dům, a také náměstí Jiřího z Poděbrad, které zdobí kostel Nejsvětějšího srdce Páně. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, okurky a džem. Kromě zemědělských produktů existují i ​​hliněné výrobky a ručně vyráběné suvenýry.

Doprava

Stanice metra “Jiřího z Poděbrad” je velmi blízko domu. Je to zelená čára. Na této trase jsou všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, Pražské zvonkohra na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a Hradčany (Hradní čtvrť) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se dostanete do bytu metrem (stanice metra Hlavní Nadrazi) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se dostanete do bytu metrem (stanice metra Florenc) do muzea, poté změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.