Новая семейная квартира в центре Праги.

Квартира находится в одном из центральных районов Праги – Винограды. Это красивый и даже маленький богемный жилой район. Новая трехкомнатная квартира в историческом здании после капитального ремонта. Квартира находится недалеко от станции метро Jiřího z Poděbrad. Здесь есть все для комфортного долгосрочного и краткосрочного проживания: две отдельные спальни, столовая и кухня с бытовой техникой, ванная комната совмещенная с туалетом, стиральная машина, телевизор, интернет и многое другое. В квартире две комнаты: спальня с двуспальной кроватью и большим шкафом для одежды, вторая спальня с двумя односпальными кроватями и шкафом для одежды, а также кухня с обеденной зоной. Помимо кухонного гарнитура с плитой и духовкой, вытяжкой и холодильником есть стол на 4 человек, телевизор в обеденной зоне. Среди кухонных принадлежностей есть электрический чайник, кофеварка и вся необходимая посуда. В ванной комнате есть фен, стиральная машина и утюг.

Пожалуйста, ознакомьтесь с нашими правилами перед бронированием.

Что вы можете найти поблизости?

Квартира расположена в одном из центральных районов Прага-Винограды. Это приятный и даже маленький богемный жилой район. Недалеко от дома находится телебашня, которая славится необычным убранством: ползучих детей. Вы должны пойти туда, чтобы насладиться прекрасным видом на город. Здесь также есть поле для мини-гольфа, где вы можете хорошо провести время с семьей. Вы можете найти множество ресторанов, кофеен, винных магазинов и, конечно, кондитерских. Самая известная кондитерская “Erhartova cukrarna” – находится в 5 минутах от телебашни. Еще ближе находится площадь Йиржиха з Подебрада, украшенная Церковью Пресвятого Сердца нашего Господа. Он привлекает всеобщее внимание своим необычным внешним видом. Существует также фермерский рынок. Здесь можно купить овощи, фрукты, копченые колбасы, свежий сыр, сливочное масло, хлеб, булочки и рулеты, рыбу, мясо, мед, маринованные овощи и варенье. Помимо сельскохозяйственной продукции здесь продаются глиняные изделия и сувениры ручной работы. Во второй половине дня вы должны прогуляться в местных парках: Rieger Gardens и Parukarzka. Кстати, Rieger Gardens находится всего в 500 м от дома. Существует также игровая площадка для детей и спортивное оборудование для взрослых. Даже любителям бега понравится этот парк. Для тех, кто собирается вечером посетить бары и рестораны, есть подходящий маршрут. Вы можете выпить пива в пивоваренном доме Vinohrady или попробовать блюда традиционной чешской кухни в одном из местных ресторанов.

Транспорт

Как мы уже упоминали, метро очень близко к квартире. Это зеленая линия: станция метро Jiřího z Poděbrad. Все известные туристические места расположены на этой линии. Вы доберетесь до Вацлавской площади менее чем за пять минут, до Пражского куранта в Старом городе и Староместской площади – 7 минут, а до Градчан (Замковый район) и Пражского Града (станция метро Malostranská) – 10 минут. Помимо метро есть трамвайная остановка (11 и 13 трамвайных маршрутов). Ночной трамвай № 91 также останавливается там. Вы можете легко добраться до Вацлавской площади, используя эти трамвайные маршруты. Дорога от аэропорта до квартиры занимает примерно 30-40 минут. Вам следует сесть на автобус № 119 до Надражи Велеславин в аэропорту. Затем вы должны перейти на метро (зеленая линия) на Jiřího z Poděbrad. От центрального железнодорожного вокзала вы можете добраться до квартиры на метро (станция метро Hlavní Nadraží) до Музея, затем перейти на зеленую линию, и вы можете легко добраться до Jiřího z Poděbrad. От центрального автовокзала (Флоренция) вы можете добраться до квартиры на метро (станция метро Florence) до Музея, затем перейти на зеленую линию, и вы можете добраться до Jiřího z Poděbrad.

Nový rodinný byt v centru Prahy.

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to hezké a dokonce i trochu bohémské obytné čtvrti. Nový byt se dvěma ložnicemi v historické budově po velkých opravách. Byt se nachází nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad. Pro pohodlné dlouhodobé i krátkodobé bydliště je vše: dvě oddělené ložnice, jídelní kout a kuchyň s domácími spotřebiči, koupelna kombinovaná s toaletou, pračkou, tv, internetem a další. V bytě jsou dva pokoje: ložnice s manželskou postelí a velkou šatní skříní, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky a šatní skříní, a je zde také kuchyň s jídelním koutem. Kromě kuchyňské linky se sporákem a troubou, digestoří a lednicí je zde stůl pro 4 osoby, v jídelně TV. Mezi kuchyňským náčiním je rychlovarná konvice, kávovar a veškeré potřebné nádobí. V koupelně je fén, pračka a žehlička.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá bohémská obytná čtvrť. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užívat si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, můžete se zde dobře pobavit s rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárna je “Erhartova cukrarna” – je 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je náměstí Jiřího z Poděbrad, které je zkrášleno kostelem Nejsvětějšího srdce Pána. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, nakládanou zeleninu a džem. Kromě zemědělských produktů se zde prodávají i hliněné zboží a ručně vyráběné suvenýry. Odpoledne byste se měli projít v místních parcích: Riegerovy zahrady a Parukarzka. Po cestě Riegerovy zahrady je to jen 500 m od domu. K dispozici je také dětské hřiště a sportovní vybavení pro dospělé. Tento park si zamilují i ​​běžící fanoušci. Pro ty, kteří mají v úmyslu navštěvovat bary a restaurace večer, je tu správná trasa. V pivovaru na Vinohradech můžete pít pivo nebo ochutnat tradiční českou kuchyni v jedné z místních restaurací.

Doprava


Jak jsme již zmínili, metro je velmi blízko bytu. Je to zelená linka: stanice metra Jiřího z Poděbrad. Na této lince se nacházejí všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, na Pražské zvonkohry na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a na Hradčany (Hradní okres) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na Nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se do bytu dostanete metrem (stanice metra Hlavní Nad nádraží) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se do apartmánu dostanete metrem (stanice metra Florenc) do Muzeum, pak změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.

New family apartment in Prague city center.

The apartment is in one of the central districts in Prague- Vinohrady. It’s nice and even a little bohemian living district. A new two bedroom apartment in historical building after major repairs. The apartment is located near Jiřího z Poděbrad metro station. There is everything for comfortable long-term and short- term residence: two separate bedrooms, dining area and a kitchen with home appliances, a bathroom combined with a toilet, a washing machine, a Tv, internet and more. There are two rooms in the apartment: a bedroom with a double bed and a big wardrobe, and the second bedroom with two single beds and a wardrobe, and there is also a kitchen with a dining area. Besides a kitchen set with a stove and an oven, a cooker hood and a fridge there is a table for 4 people, a Tv in the dining area. Among cooking utensils there is an electric kettle, a coffee maker and all necessary utensils. There is a hairdryer, a washing machine and an iron in the bathroom.

Please, read our rules before booking.

What can you find nearby?

The apartment is located in one of the central districts of Prague-Vinohrady. It’s a pleasant, and even a little bohemian living district. There is a Tv tower not far from the house famous for its unusual decoration: creeping babies. You should go up there for enjoying a beautiful city view. There is also a miniature golf course, you can have a good time with your family there. You can find lots of restaurants, coffee houses, wine shops, and of course pastry shops. The most famous pastry shop is ” Erhartova cukrarna “- is 5 minutes from the Tv tower. Even closer there is Jiřího z Poděbrad square, which is beautified by Church of the Most Sacred Heart of our Lord. It attracts everyone’s attention by its unusual exterior view. There is also a farm market. Here you can buy vegetables, fruit, smoked sausages, fresh cheese, butter, bread, buns and rolls, fish, meat, honey, pickled vegetablesand jam. Besides farm products clay wares and handmade souveniers are sold there. In the afternoon you should walk in local parks: Rieger Gardens and Parukarzka.By the way Rieger Gardens is only 500 m from the house. There is also a playground for children and sport equipment for adults. Even running fans will love this park. For those people , who have intention to visit bars and restaurants in the evening, there is proper route. You can drink beer in Vinohrady brew house or taste traditional Czech cuisine in one of the local restaurants.

Transport

As we have mentioned, metro is very close to the apartment. It’ s a green line: Jiřího z Poděbrad metro station. All famous tourist places are located on this line. You get to Wenceslas square under five minutes, to Prague Chimes in Old Town and Old Town square ( Staroměstské náměstí)- 7 minutes and to Hradčany( The Castle District)and Prague Castle( Malostranská metro station)- 10 minutes. Besides metro there is a tram stop( 11 and 13 tram routes). Night tram number 91 is also stops there. You can easily get to Wenceslas square using those tram routes. The way from the airport to the apartment takes approximately 30-40 minutes. You should take bus the bus number 119 to Nadraží Veleslavin at the airport. Then you must change to metro ( green line) to Jiřího z Poděbrad. From the central railway station you can get to the apartment by metro ( metro station Hlavní Nadraží ) to Muzeum , then change to green line and you can easily get to Jiřího z Poděbrad. From the central bus station ( Florence) you can get to the apartment by metro( metro station Florence) to Muzeum, then change to green line and you can get to Jiřího z Poděbrad.

Уютная квартира в элитном районе

Новая уютная двухкомнатная квартира в историческом здании, после капитального ремонта. Квартира находится недалеко от станции метро Jiřího z Poděbrad. Комфортабельная квартира в Праге 2 в Виноградах, которая идеально подходит для семьи из 4 человек. Это не расстояние до центра города. Вы можете дойти пешком (до Вацлавской площади 12 минут пешком) или быстрее добраться на общественном транспорте. Рядом находится трамвайная остановка и станция метро. В этой квартире есть все для комфортного проживания: кухня с необходимой бытовой техникой и обеденным столом, стиральная машина, фен, телевизор, интернет и многое другое. Обратите внимание, что, к сожалению, по правилам дома мы не можем снять эту квартиру для компании молодых людей.

Пожалуйста, ознакомьтесь с нашими правилами перед бронированием.

Что вы можете найти поблизости?

Квартира расположена в одном из центральных районов Прага-Винограды. Это приятный и даже маленький богемный жилой район. Здесь есть все для того, чтобы почувствовать настоящую, а не туристическую атмосферу города: красивые здания 19 века, чешские пабы и рестораны, жители города, прогулки по паркам со своими собаками и дети, спешащие в школу. Недалеко от дома находится телебашня, которая славится необычным убранством: ползучих детей. Вы должны пойти туда, чтобы насладиться прекрасным видом на город. Здесь также есть поле для мини-гольфа, где вы можете хорошо провести время с семьей. Вы можете найти множество ресторанов, кофеен, винных магазинов и, конечно, кондитерских. Самая известная кондитерская “Erhartova cukrarna” – находится в 5 минутах от телебашни. Еще ближе находится павильон “Vinohradská tržnice”, который был построен в 1903 году и используется в настоящее время как торговый дом, а также площадь Йиржиха з Подебрада, которая украшена церковью Пресвятого Сердца нашего Господа. Он привлекает всеобщее внимание своим необычным внешним видом. Существует также фермерский рынок. Здесь можно купить овощи, фрукты, копченые колбасы, свежий сыр, сливочное масло, хлеб, булочки и рулеты, рыбу, мясо, мед, маринованные овощи и варенье. Помимо сельхозпродукции здесь продаются глиняные изделия и сувениры ручной работы.

Транспорт

Станция метро “Jiřího z Poděbrad” находится очень близко к дому. Это зеленая линия. Все известные туристические места расположены на этой линии. Вы доберетесь до Вацлавской площади менее чем за пять минут, до Пражских курантов в Старом городе и Староместской площади – 7 минут, до Градчан (Замковый район) и Пражского Града (станция метро Malostranská) – 10 минут. Помимо метро есть трамвайная остановка (11 и 13 трамвайных маршрутов). Ночной трамвай № 91 также останавливается там. Вы можете легко добраться до Вацлавской площади, используя эти трамвайные маршруты. Дорога от аэропорта до квартиры занимает примерно 30-40 минут. Вам следует сесть на автобус № 119 до Надражи Велеславин в аэропорту. Затем вы должны перейти на метро (зеленая линия) на Jiřího z Poděbrad. От центрального железнодорожного вокзала вы можете добраться до квартиры на метро (станция метро Hlavní Nadraží) до Музея, затем перейти на зеленую линию, и вы можете легко добраться до Jiřího z Poděbrad. От центрального автовокзала (Флоренция) вы можете добраться до квартиры на метро (станция метро Florence) до Музея, затем перейти на зеленую линию, и вы можете добраться до Jiřího z Poděbrad.

Útulný byt v historické budově na Vinohradech

Útulný dvoupokojový byt v historické budově po velkých opravách. Byt se nachází v blízkosti stanice metra Jiřího z Poděbrad. Komfortní byt na Praze 2, Vinohrady, ideální pro rodinu 4 osob. Není to vzdálenost do centra města. Můžete pěšky (je to 12 minut chůze na Václavské náměstí), nebo je to rychlejší veřejnou dopravou. Nedaleko je zastávka tramvaje a stanice metra. V tomto bytě je vše pro pohodlné bydlení: kuchyň s potřebnými domácími spotřebiči a jídelním stolem, pračka, fén, televize, internet a další. Upozornění: bohužel, podle pravidel domu nemůžeme tento byt pronajmout pro mladé lidi.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá česká obytná oblast. Skutečná, nikoli turistická atmosféra města má vše: krásné budovy z 19. století, české hospody a restaurace, obyvatelé města, procházky v parcích se psy a dětmi spěchajícími do školy. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užít si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, takže se můžete dobře bavit se svou rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárnou je „Erhart’s Cukrárna“ – je to 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je pavilon Vinohradská tržnice, který byl postaven v roce 1903 a dnes slouží jako obchodní dům, a také náměstí Jiřího z Poděbrad, které zdobí kostel Nejsvětějšího srdce Páně. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, okurky a džem. Kromě zemědělských produktů existují i ​​hliněné výrobky a ručně vyráběné suvenýry.

Doprava

Stanice metra “Jiřího z Poděbrad” je velmi blízko domu. Je to zelená čára. Na této trase jsou všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, Pražské zvonkohra na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a Hradčany (Hradní čtvrť) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se dostanete do bytu metrem (stanice metra Hlavní Nadrazi) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se dostanete do bytu metrem (stanice metra Florenc) do muzea, poté změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.