Rodinný byt v centru Prahy

Byt se nachází v jedné z ústředních oblastí Prahy-Vinohrady. Toto je příjemná, byť poněkud bohémská obytná oblast.

Dvoupokojový byt v Praze, ideální pro rodiny s 6 lidmi. Za 15 minut můžete jít z domu do centra, nebo jeďte metrem nebo tramvají. Apartmán má vše, co potřebujete pro pohodlné dlouhodobé a krátkodobé ubytování: dvě ložnice, obývací pokoj, otevřenou kuchyň s domácími spotřebiči, Jídelní stolek, koupelnu, pračku, televizi, Internet a mnoho dalších. Apartmán má tři pokoje: pokoj s dvojitou postelí a velkou vestavěnou skříň, dětský pokoj nebo pokoj pro hosty se dvěma lůžky (jednolůžkové a dětské 160 cm o 70 cm) a skříň, stejně jako obývací pokoj kombinovaný s kuchyní. Kromě kuchyňky s kamny, sporákem, kapucí a lednicí má velký pokoj Jídelní stolek pro 6 lidí, pohovku, která může být také přeměna na malou dvoulůžko a televizor. Kuchyňské náčiní je v něm konvice, kávovar a všechny potřebné pomůcky. Součástí koupelny je vysoušeč vlasů, pračka a žehlička. Během dovolené můžete využít všech pokojů v bytě.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá bohémská obytná čtvrť. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užívat si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, můžete se zde dobře pobavit s rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárna je “Erhartova cukrarna” – je 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je náměstí Jiřího z Poděbrad, které je zkrášleno kostelem Nejsvětějšího srdce Pána. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, nakládanou zeleninu a džem. Kromě zemědělských produktů se zde prodávají i hliněné zboží a ručně vyráběné suvenýry. Odpoledne byste se měli projít v místních parcích: Riegerovy zahrady a Parukarzka. Po cestě Riegerovy zahrady je to jen 500 m od domu. K dispozici je také dětské hřiště a sportovní vybavení pro dospělé. Tento park si zamilují i ​​běžící fanoušci. Pro ty, kteří mají v úmyslu navštěvovat bary a restaurace večer, je tu správná trasa. V pivovaru na Vinohradech můžete pít pivo nebo ochutnat tradiční českou kuchyni v jedné z místních restaurací.

Doprava

Jak jsme již zmínili, metro je velmi blízko bytu. Je to zelená linka: stanice metra Jiřího z Poděbrad. Na této lince se nacházejí všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, na Pražské zvonkohry na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a na Hradčany (Hradní okres) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na Nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se do bytu dostanete metrem (stanice metra Hlavní Nad nádraží) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se do apartmánu dostanete metrem (stanice metra Florenc) do Muzeum, pak změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.

Details

Availability

Reservation

If you want to book our apartment, please fill out the form fields and indicate the name of the apartment, date of arrival and departure. Then we will contact you sooner than we can. Thank you for your interest in our apartments!