Útulný byt v historické budově na Vinohradech

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy - Vinohrady. Jedná se o příjemnou, i mírně českou obytnou oblast.

Útulný dvoupokojový byt v historické budově po velkých opravách. Byt se nachází v blízkosti stanice metra Jiřího z Poděbrad. Komfortní byt na Praze 2, Vinohrady, ideální pro rodinu 4 osob. Není to vzdálenost do centra města. Můžete pěšky (je to 12 minut chůze na Václavské náměstí), nebo je to rychlejší veřejnou dopravou. Nedaleko je zastávka tramvaje a stanice metra. V tomto bytě je vše pro pohodlné bydlení: kuchyň s potřebnými domácími spotřebiči a jídelním stolem, pračka, fén, televize, internet a další. Upozornění: bohužel, podle pravidel domu nemůžeme tento byt pronajmout pro mladé lidi.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá česká obytná oblast. Skutečná, nikoli turistická atmosféra města má vše: krásné budovy z 19. století, české hospody a restaurace, obyvatelé města, procházky v parcích se psy a dětmi spěchajícími do školy. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užít si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, takže se můžete dobře bavit se svou rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárnou je „Erhart’s Cukrárna“ – je to 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je pavilon Vinohradská tržnice, který byl postaven v roce 1903 a dnes slouží jako obchodní dům, a také náměstí Jiřího z Poděbrad, které zdobí kostel Nejsvětějšího srdce Páně. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, okurky a džem. Kromě zemědělských produktů existují i ​​hliněné výrobky a ručně vyráběné suvenýry.

Doprava

Stanice metra “Jiřího z Poděbrad” je velmi blízko domu. Je to zelená čára. Na této trase jsou všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, Pražské zvonkohra na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a Hradčany (Hradní čtvrť) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se dostanete do bytu metrem (stanice metra Hlavní Nadrazi) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se dostanete do bytu metrem (stanice metra Florenc) do muzea, poté změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.

Details

Availability

Reservation

If you want to book our apartment, please fill out the form fields and indicate the name of the apartment, date of arrival and departure. Then we will contact you sooner than we can. Thank you for your interest in our apartments!