Nový rodinný byt v centru Prahy.

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy - Vinohrady. Jedná se o příjemnou, i mírně českou obytnou oblast.

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to hezké a dokonce i trochu bohémské obytné čtvrti. Nový byt se dvěma ložnicemi v historické budově po velkých opravách. Byt se nachází nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad. Pro pohodlné dlouhodobé i krátkodobé bydliště je vše: dvě oddělené ložnice, jídelní kout a kuchyň s domácími spotřebiči, koupelna kombinovaná s toaletou, pračkou, tv, internetem a další. V bytě jsou dva pokoje: ložnice s manželskou postelí a velkou šatní skříní, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky a šatní skříní, a je zde také kuchyň s jídelním koutem. Kromě kuchyňské linky se sporákem a troubou, digestoří a lednicí je zde stůl pro 4 osoby, v jídelně TV. Mezi kuchyňským náčiním je rychlovarná konvice, kávovar a veškeré potřebné nádobí. V koupelně je fén, pračka a žehlička.

Prosím, přečtěte si pravidla před rezervací.

Co najdete v okolí?

Byt se nachází v jedné z centrálních částí Prahy – Vinohrady. Je to příjemná a dokonce i malá bohémská obytná čtvrť. Nedaleko domu se nachází televizní věž známá svou neobvyklou výzdobou: plíživé děti. Měli byste tam jít nahoru a užívat si krásný výhled na město. K dispozici je také miniaturní golfové hřiště, můžete se zde dobře pobavit s rodinou. Najdete zde spoustu restaurací, kaváren, vinoték a samozřejmě cukrářských obchodů. Nejznámější cukrárna je „Erhartova cukrarna“ – je 5 minut od televizní věže. Ještě blíž je náměstí Jiřího z Poděbrad, které je zkrášleno kostelem Nejsvětějšího srdce Pána. Přitahuje pozornost každého svým neobvyklým vnějším výhledem. K dispozici je také zemědělský trh. Zde si můžete koupit zeleninu, ovoce, uzené klobásy, čerstvý sýr, máslo, chléb, housky a rohlíky, ryby, maso, med, nakládanou zeleninu a džem. Kromě zemědělských produktů se zde prodávají i hliněné zboží a ručně vyráběné suvenýry. Odpoledne byste se měli projít v místních parcích: Riegerovy zahrady a Parukarzka. Po cestě Riegerovy zahrady je to jen 500 m od domu. K dispozici je také dětské hřiště a sportovní vybavení pro dospělé. Tento park si zamilují i ​​běžící fanoušci. Pro ty, kteří mají v úmyslu navštěvovat bary a restaurace večer, je tu správná trasa. V pivovaru na Vinohradech můžete pít pivo nebo ochutnat tradiční českou kuchyni v jedné z místních restaurací.

Doprava


Jak jsme již zmínili, metro je velmi blízko bytu. Je to zelená linka: stanice metra Jiřího z Poděbrad. Na této lince se nacházejí všechna známá turistická místa. Na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut, na Pražské zvonkohry na Starém Městě a Staroměstské náměstí – 7 minut a na Hradčany (Hradní okres) a Pražský hrad (stanice metra Malostranská) – 10 minut. Kromě metra se nachází tramvajová zastávka (11 a 13 tramvajových tras). Noční tramvaj číslo 91 je také tam zastavuje. Z těchto tramvajových tras se snadno dostanete na Václavské náměstí. Cesta z letiště do bytu trvá přibližně 30-40 minut. Na letišti byste měli jet autobusem číslo 119 na Nádraží Veleslavín. Pak musíte přestoupit na metro (zelená čára) na Jiřího z Poděbrad. Z centrálního vlakového nádraží se do bytu dostanete metrem (stanice metra Hlavní Nad nádraží) do muzea, pak změňte zelenou linku a snadno se dostanete do Jiřího z Poděbrad. Z centrálního autobusového nádraží (Florenc) se do apartmánu dostanete metrem (stanice metra Florenc) do Muzeum, pak změňte zelenou linku a můžete se dostat do Jiřího z Poděbrad.

Podrobnosti

Dostupnost

Rezervace

Pokud si chcete rezervovat náš byt, vyplňte prosím pole formuláře a uveďte název bytu, datum příjezdu a odjezdu. Potom vás budeme kontaktovat. Děkujeme za váš zájem o naše byty!